Η φωτογραφία είναι το ημερολόγιό μου γραμμένο με φως. Είναι η συμμετοχή μου στήν καθημερινή ζωή.
Αντωνης Πριονας:Την ίδια συμβολή με αυτούς που γράφουν ιστορία έχουν και αυτοί που...την καταγράφουν.
Παναγιωτης Τοκπασιδης:Το μονο που μενει απ'το ποδοσφαιρο,φωτογραφιες και αναμνήσεις

Δευτέρα 17 Σεπτεμβρίου 2018

ΑΠΚΟ Δροσιάς-Παναλιαρτος 5-1 Φιλικος αγωνας κ16

Σε φιλικό αγώνα που έγινε στο γήπεδο της Δροσιάς μεταξύ της τοπικής ομάδας και της Παναλιαρτου η τοπική ομάδα νίκησε με 5-1.Το εύρος του σκορ φυσικά δεν αντανακλά την διαφορά των δύο ομάδων αφού ο προπονητής των φιλοξενούμενων δοκίμασε στο β ημίχρονο παιδιά από την Κ-14 και ακόμη μικρότερα για να λάβουν και αυτά το βάπτισμα του πυρός.Στο πρώτο ημίχρονο το σκορ ήταν 0-1 υπέρ της Παναλιαρτου στο δεύτερο ημίχρονο ο κύριος Γριλιας με αρκετές αλλαγές όπως είπαμε στο ρόστερ και η πίεση της ποιητικής ομάδας του ΑΠΚΟ διαμόρφωσαν το τελικό σκορ.Ο πρόεδρος της παιδικής ομάδας της Παναλιαρτου κύριος Κρεμμύδας καθώς και η ψυχή των ακαδημιών τις τελευταίες δεκαετίες κύριος Μπολμπασης ευχαριστούν από καρδιάς την ομάδα της. ΑΠΚΟ και ανανέωσαν το ραντεβού για την Αλίαρτο