Διαβάζονται Περισσότερο

ΑΠΚΟ Δροσιάς-Παναλιαρτος 5-1 Φιλικος αγωνας κ16

Σε φιλικό αγώνα που έγινε στο γήπεδο της Δροσιάς μεταξύ της τοπικής ομάδας και της Παναλιαρτου η τοπική ομάδα νίκησε με 5-1.Το εύρος του σκορ φυσικά δεν αντανακλά την διαφορά των δύο ομάδων αφού ο προπονητής των φιλοξενούμενων δοκίμασε στο β ημίχρονο παιδιά από την Κ-14 και ακόμη μικρότερα για να λάβουν και αυτά το βάπτισμα του πυρός.Στο πρώτο ημίχρονο το σκορ ήταν 0-1 υπέρ της Παναλιαρτου στο δεύτερο ημίχρονο ο κύριος Γριλιας με αρκετές αλλαγές όπως είπαμε στο ρόστερ και η πίεση της ποιητικής ομάδας του ΑΠΚΟ διαμόρφωσαν το τελικό σκορ.Ο πρόεδρος της παιδικής ομάδας της Παναλιαρτου κύριος Κρεμμύδας καθώς και η ψυχή των ακαδημιών τις τελευταίες δεκαετίες κύριος Μπολμπασης ευχαριστούν από καρδιάς την ομάδα της. ΑΠΚΟ και ανανέωσαν το ραντεβού για την Αλίαρτο

Posted by Elias Thalassis on 9/17/2018 08:31:00 μ.μ. . Filed under , , . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0

0 σχόλια for � ΑΠΚΟ Δροσιάς-Παναλιαρτος 5-1 Φιλικος αγωνας κ16 �